Stanowisko:
Władysław Chilmon
Adres:
w.chilmon@tlumaczturecki.pl
Telefon:
+48 603 033 302
Telefon komórkowy:
+90 507 145 29 13
Wyślij e-mail
(opcjonalnie)
Dodatkowe informacje:

Biuro tłumaczeń – język turecki

Turcja jest dynamicznie rozwijającym się krajem, którego bliski związek z Unią Europejską sprawia, że znajomość języka tureckiego jest coraz bardziej ceniona przez pracodawców prowadzących działalność na naszym kontynencie. Popularność języka i kultury tureckiej znacznie wzrosła w ostatnich latach również w Polsce, między innymi za sprawą znanych seriali telewizyjnych. Coraz więcej osób planuje naukę tureckiego lub rozpoczyna współpracę z tamtejszymi firmami. W takich przypadkach warto skorzystać z oferty, jaką zapewnia Biuro Tłumaczeń. Turecki jest językiem łatwym do nauki, który daje dużo satysfakcji i otwiera wiele ścieżek kariery.

Tłumaczenia

Tłumaczeniami z języka tureckiego i na język turecki zajmuję się od 2008 roku. Jest to dla mnie nie tylko sposób na życie, ale przede wszystkim ogromna pasja. Chętnie podejmuję nowe wyzwania i poszerzam ofertę o kolejne usługi. Wykonuję tłumaczenia pisemne, a także ustne konsekutywne oraz ustne szeptane. Specjalizuję się w tłumaczeniach biznesowych (umowy, narady, negocjacje, konferencje itp.), tłumaczeniach technicznych (dokumentacja, instrukcje, spotkania naprawcze itp.) oraz tłumaczeniach związanych z kulturą i sztuką (tekstylia, teatr, muzyka itp.). Oprócz tego jestem otwarty na nowe doświadczenia mające związek z innego rodzaju tłumaczeniami. Jeśli szukasz tłumacza z pasją, który do każdego zadania podchodzi profesjonalnie i rzeczowo, wybierz moje Biuro Tłumaczeń. Turecki jest językiem, który nie ma dla mnie tajemnic.

Nauka języka tureckiego

Jestem miłośnikiem i propagatorem języka oraz kultury tureckiej w Polsce. Język turecki nie jest trudny, lecz wymaga dobrego objaśnienia. Posiadam przygotowanie dydaktyczne oraz doświadczenie w nauczaniu, dlatego podejmę się prowadzenia zajęć indywidualnych na dowolnym poziomie znajomości języka. Turecki to nie tylko niezapomniana przygoda, lecz również szansa na znalezienie ciekawej pracy w Polsce, Turcji i innych krajach.

Szkolenia i doradztwo

Oprócz wykonywania tłumaczeń i nauczania języka tureckiego zajmuję się również prowadzeniem szkoleń kulturowych, konsultacji turkologicznych i językowych, koordynacją i organizacją projektów oraz mediacjami i pomocą w poszukiwaniu, nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów biznesowych z partnerami tureckimi. Korzystając z oferty mojego Biura Tłumaczeń, możesz pokonać barierę językową i rozpocząć współpracę z instytucjami, organizacjami oraz firmami z Turcji.

Eventy i promocja

Chcesz wypromować swoją firmę? A może po prostu interesuje cię kultura Turcji? Wraz z Agnieszką Podolecką prowadzę warsztaty kulturoznawcze i religioznawcze adresowane do dzieci, młodzieży oraz dorosłych, podczas których dzielimy się wiedzą na temat różnych kultur, poruszając takie tematy jak szok kulturowy, religie świata, konflikty czy tolerancja. Celem warsztatów jest pokazanie uczestnikom świata innego niż ten znany z własnego otoczenia, a także przekazanie rzetelnej wiedzy popartej wiarygodnymi źródłami i własnym doświadczeniem. Pośredniczę również w nawiązaniu współpracy z Sultan Kösenem, najwyższym człowiekiem świata, który może stać się twarzą kampanii reklamowej prowadzonej przez twoją firmę.

Polski English Turkish