Eventy WarsztatyWe współpracy z dr Agnieszką Podolecką przygotowuję i prowadzę warsztaty kulturoznawcze i religioznawcze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Warsztaty są nastawione na przekazywanie rzetelnej wiedzy na temat różnych krajów i kultur świata, kwestii różnorodności kulturowej, konfliktu i szoku kulturowego, tolerancji, akceptacji. Bardzo dobrze przyjmowane są przez młodzież gimnazjalną i licealną oraz wychowawców.

Pobierz przykładowe propozycje warsztatów.

 

 

 

Eventy najwyzszy czlowiek swiataRozreklamuj swój biznes lub event z Sultanem Kösenem, najwyższym człowiekiem świata!

Sultan Kösen (ur. 10 grudnia 1982 r., Mardin, TURCJA)

Ze swoim wzrostem 2,51 m jest według Księgi Rekordów Guinessa najwyższym żyjącym na świecie człowiekiem. Jednocześnie jest posiadaczem największych dłoni (27,5 cm) oraz największych stóp (numer buta 60).

Sultan Kösen od sześciu lat bierze udział w przedsięwzięciach biznesowych i wydarzeniach kulturalnych na całym świecie. Zapraszany do udziału najbardziej znanych światowych festiwalach takich jak Karnawał w Rio de Janeiro, wszędzie gdzie się pojawi wzbudza ogromne zainteresowanie a jego imię jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych na świecie.

Współpracę z Sultan Kösenem podejmują najlepsze i największe w swoich branżach firmy i marki takie jak Tureckie Linie Lotnicze czy międzynarodowy salon wynajmu samochodów ENTERPRİSE.

W ramach dotychczasowej działalności Sultan Kösen odwiedził między innymi Anglię (Londyn), USA (Nowy Jork), Austrię (Wiedeń), Włochy, Norwegię, Holandię, Hiszpanię, Islandię, Kanadę, Japonię, Chiny, Portugalię, Brazylię i Australię.

Zdjęcia

Zobacz też tłumacz turecko polski Włądysław Chilmon.

Polski English Turkish